HP Pavilion x360 14M-BA013DX - 14" 2-in-1 Touchscreen - i3, 6GB RAM, 512GB HDD
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
19
quantity
Product details
Category
RARE HP Pavilion x360 14M-BA013DX - 14" 2-in-1 Touchscreen Laptop.
Buy with confidence from a Highly Rated/Trusted Seller KENDOTRONICS.
HP Pavilion x360 14M-BA013DX i3-7100U @ 2.40GHZ, 14-inches Convertible 2-in-1, Touchscreen Laptop, (6GB RAM, 512GB HDD) Windows 10.
This is the 14-inch model. Features a large 512GB HDD and 6GB Ram. Runs fast and smooth!
HAS WEBCAM FOR ZOOM, GOOGLE MEET, MICROSOFT TEAMS, SKYPE
TOUCHSCREEN. FOLDS LIKE A TABLET. WINDOWS 10.
VERY CLEAN. EXCELLENT COSMETIC AND WORKING CONDITION.
Brand: HP. Model: HP Pavilion x360. Processor: Intel Core i3 7th Gen.. Processor Speed: 2.40 GHz. RAM Size: 6GB. HDD Capacity: 512 GB HDD. Storage Type: HDD (Hard Disk Drive). Screen Size: 14-14.9 in. Operating System: Windows 10. Maximum Resolution: 1366 x 768. Type: Notebook/Laptop. Features: Bluetooth, Built-in Microphone, Built-in Webcam, Touchscreen